top of page

YEME & İÇME

View Point Restaurant

Otelimizin en üst katı, eşsiz bir İstanbul panaroması ile katıldığı pek çok yarışmadan derece kazanan şeflerimizin sunduğu Uluslararası Gourmet lezzetlerin, sizlerle buluşma noktası. Yeşilçam konsepti ile dekore edilmiş olup 300 kişilik kapasitesi özel günler ve etkinlikler için idealdir. Her öğün için À La Carte seçenekler mevcut olup, muazzam manzara karşısında çay, kahve ve içki servisi gün boyu devam etmektedir.

Açık Büfe Kahvaltı

06:30 - 10:30

(11:00 Haftasonu)

Öğle Yemeği

12:00 - 15:00

Akşam Yemeği

15:00 - 23:00

Ocean Restaurant

Lobby katında bulunan ve okyanus temalı olan restoranın kapasitesi 150 kişidir. Özellikle grup yemekleri için ideal olmakla beraber, tüm Lobby katına hakim manzarası ve içerisinde ki sanat eserleri ile otelin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Açılış & Kapanış Saatleri

Piola Restaurant

Dünya’nın en seçkin İtalyan Restaurant Zinciri, Point Hotel Barbaros’un lobby katında misafirlerini ağırlamaya başladı. 40’ı dışarıda olmak üzere, 100 kişilik oturma kapasitesi ile taze makarna & pizza yemenin İstanbul’daki tek adresi.

www.piola.it

Açılış & Kapanış Saatleri

11:30 - 23:30

After 6 Lobby Bar

Lobby’nin merkezinde bulunması, zengin sıcak ve soğuk içecek seçenekleri, atıştırmalık menüsü ve atmosferi ile otelin nabzına ve şehrin ritmine kolayca ayak uydurmanızı sağlayacak. Sabah erken saatlerde kahvaltı imkanı bulamayan misafirlerimiz için kruvasan, poğaça, portakal suyu, çay ve kahve ikramı.

Açılış & Kapanış Saatleri

08:00 - 02:00

Lounge 34

Modern tasarımı ve oturma düzeni ile After 6’in sunduğu bütün hizmetleri bir üst katta şehir sahnesi ile birleştiren Lounge 34 görüşme ve kokteyllerin ana merkezidir.

Açılış & Kapanış Saatleri

08:00 - 23:00

bottom of page